Header foto

Contactpersoon


Kynologenclub Zeeland
Postadres: Quistkostsedijk 10, Kwadendamme

Bestuur

Voorzitter:
Ruud de Munck
voorzitter@kczeeland.nl

Secretaris:
Marij Mestrom
secretaris@kczeeland.nl

Penningmeester a.i.:
Pieter van Diest
penningmeester@kczeeland.nl

GG & instructie:
Vacant
instructie@kczeeland.nl

Onderhoud, kantine en PR:
Vacant

PR en activiteiten:
Vacant


Cursussen

Administratie Puppy/EG/GG
De Bevelanden:
cursussen@kczeeland.nl

Schouwen-Duiveland:
vacant
cursusschouwen@kczeeland.nl

Coördinatoren Puppy/EG/GG
De Bevelanden:
cursussen@kczeeland.nl

Schouwen-Duiveland:
vacant
cursusschouwen@kczeeland.nl

 

Administratie Behendigheid:
De Bevelanden:
Hans Heijboer
0113-212085
behendigheid@kczeeland.nl

Walcheren:
Rieneke Smit
0118-466032
behendigheidwalcheren@kczeeland.nl

Administratie Flyball
Marleen Francke
flyball@kczeeland.nl

Diversen

Clubgebouw:
Westhavendijk 2, Wilhelminadorp

Ringtraining:
Ancella Kloet

ringtraining@kczeeland.nl
(training op afspraak op donderdag, aanvang 19.30 uur)

Ledenadministratie:
ledenadministratie@kczeeland.nl

Advertenties clubblad:
penningmeester@kczeeland.nl
(voor tarieven, wijzigingen etc.)

Ereleden:
mevr. L.A. van Liere-Kentin
mevr. P.J.M. de Looff
dhr. W. Hamelink
R. de Munck