Header foto

Contactpersoon


Kynologenclub Zeeland
Postadres: Molendijk 42, 3249 AP Herkingen

Bestuur

Voorzitter:
Henk Schenk
0111-641318
voorzitter@kczeeland.nl

Secretaris ai:Irene Hubregtse

secretaris@kczeeland.nl
0187-669080


Penningmeester:
Frans Hubregtse
0187-669080
penningmeester@kczeeland.nl

Vice-voorzitter:
Marina Siebkes
0111-416867
vice-voorzitter@kczeeland.nl

GG & instructie: Vacant
Voorlopig contactadres
Liane Eekman
0118-4647538
instructie@kczeeland.nl

Onderhoud, kantine en PR:
Rob Kaasenbrood
06-83184291

PR en activiteiten:
Irene Hubregtse
0187-669080

Liane Eekman
0118-467538

Nettie Zwaan


Telefonisch contact
voorzitter: 19.00 - 21.00 uur
onderhoud en gg: 19.00 - 21.00 uur

Cursussen

Administratie Puppy/EG/GG
Henk Schenk
0111-641318
cursussen@kczeeland.nl

Coördinatoren Puppy/EG/GG
ggschouwen@kczeeland.nl

 

Administratie Behendigheid:
De Bevelanden:
Hans Heijboer
0113-212085
behendigheid@kczeeland.nl

Walcheren:
Rieneke Smit
0118-466032
behendigheidwalcheren@kczeeland.nl

Administratie Flyball
Marleen Francke
flyball@kczeeland.nl

Diversen

Clubgebouw:
Westhavendijk Wilhelminadorp
tel.: 0113-211677

Ringtraining:
Lianne Eekman
0118 467538
ringtraining@kczeeland.nl
(training op afspraak op donderdag, aanvang 19.30 uur)

CACIB-commissie:
Secretariaat Dogshow Goes
tel.: 06-13868739
info@dogshowgoes.nl
www.dogshowgoes.nl

Ledenadministratie a.i.:
Cor Marjee
P. Boddaertstraat 1
4336 BG Middelburg
tel.: 0118 625549 (tussen 18.00 en 20.00 uur)
ledenadministratie@kczeeland.nl

Advertenties clubblad:
penningmeester@kczeeland.nl
(voor tarieven, wijzigingen etc.)

Ereleden:
mevr. L.A. van Liere-Kentin
mevr. P.J.M. de Looff
dhr. W. Hamelink